אודות

אודות רמי יהושע

רמי יהושע הוא יושב ראש ומנהל עסקים ראשי של משרד הפרסום יהושע\TBWA, הנחשב לאחד ממשרדי הפרסום הגדולים בישראל.

ביוגרפיה

יהושע נולד וגדל בהרצליה. למד בבית הספר התיכון עירוני הרצליה, בו שימש כקפטן קבוצת הכדורגל של בית הספר בשנה בה זכתה קבוצתו באליפות הארץ והעפילה לאליפות העולם באירלנד. בנוסף שיחק בילדותו ב"נבחרת האפרוחים" בכדורגל של ישראל.

שירות צבאי והשכלה

יהושע התגייס לצה"ל בשנת 1977 ושירת במגוון תפקידים ביחידת מודיעין שדה. הוא סיים את שירותו לאחר מלחמת לבנון הראשונה בדרגת סרן. ב-1986 סיים באוניברסיטת בר-אילן תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה ובעל תואר שני ביחסים בינלאומיים מטעמה.

אבני דרך

צעדים ראשונים בתקשורת

רמי יהושע החל את דרכו ב-1985 כמנהל שיווק של העיתון חדשות ונמנה עם מקימיו. ב-1986 עבר לעולם הפרסום ושימש כתקציבאי בפרסום "בינג ליניאל". ב-1991 הצטרף כשותף למשרד הפרסום "בילצקי, ערמוני, יהושע", ובמאי 1994 הקים את משרד הפרסום "יהושע ושות.

המשך דרכו וחזונו

בשנת 1997 רכשה חברת הפרסום האמריקאית TBWA (מקבוצת OMNICOM, קבוצת הפרסום הגדולה בעולם כיום) 25%[3] מהחברה, ושמה שונה ל"יהושע\TBWA". ב-2010 רכשה "יהושע\TBWA" את חברת הפרסום הדיגיטלי TBWA\DIGITAL, והטמיעה אותה כזרוע הדיגיטל של המשרד. ב-2013 רכשה 33% ממשרד הפרסום "לעומק התודעה" וב־2014 ייסדה את חברת הפרפורמנס OCEAN; יהושע משמש יו"ר בשתי חברות אלו. ב-2017 הקים את חברת TMI המתמחה במסחור חזותי. כמו כן, שותפה יהושע\TBWA ב-50% בחברת רכש המדיה ה-3 בגודלה בישראל, TMF.